Audyty SEO

Czym jest audyt SEO

Audyt SEO (Search Engine Optimization) to ważny element pozycjonowania Państwa strony www, bądź sklepu internetowego. Za pomocą audytu SEO możemy znaleźć słabe punkty treści, struktury i technologii wykonania strony www lub sklepu internetowego. Daje to podstawę do podjęcia odpowiednich działań, które mogą w krótkim czasie poprawić pozycję strony w wyszukiwarce Google.

 

Jak przebiega audyt SEO

Audyt SEO sprawdza szereg aspektów on-site i off-site strony www. W bardzo ogólnym ujęciu sprawdzana jest szybkość witryny, jej optymalizacja oraz wiarygodność. W szczegółowym ujęciu sprawdzane są m.in takie elementy jak:

  • odpowiednia struktura budowy witryny
  • struktura linków witryny
  • organizacja treści ( akapity, treść, nagłówki, frazy kluczowe)
  • wydajność, szybkość i optymalizacja witryny

Po zakończeniu audytu SEO strony www otrzymują Państwo precyzyjny raport, w którym uwzględnione są wszystkie korzystne i niekorzystne elementy strony www. Wskazujemy, jakie działania podjąć, by strona była prawidłowo indeksowana i pozycjonowana, co przełoży się korzystnie na liczbę odwiedzin Państwa strony www.

 

Jakie są korzyści dzięki audytowi SEO?

Przede wszystkim wiemy jakie działania naprawcze możemy podjąć, by strona www była prawidłowo indeksowana, a jej popularność systematycznie się zwiększała.

 

Co robić po audycie SEO?

Po dobrze wykonanym audycie SEO znamy już mocne i słabe punkty naszej strony www. Wskazane są także działania, które powinniśmy podjąć, by poprawić słabe punkty strony www. BestRecord.pl zajmuje się kompleksowo działaniami związanymi z marketingiem internetowym, stąd część działań naprawczych możem być zlecona właśnie nam.

 

Ile kosztuje Audyt SEO z BestRecord.pl?

Ceny audytów SEO zaczynają się od 250zł netto. Cena zależna jest od wielkości serwisu internetowego. W celu uzyskania szczegółów skontaktujcie się Państwo z nami za pomocą poniższego formularza lub telefonicznie.