Pozycjonowanie

Jak działa pozycjonowanie?BestRecord.pl - Jak działa pozycjonowanie

 

Pozycjonowanie www to proces rozłożony w czasie. Składa się na niego szereg działań zarówno po stronie klienta, jak i firmy pozycjonującej takiej jak nasza. Działania na stronie klienta związane z pozycjonowaniem witryny to przede wszystkim zastosowanie odpowiednich technik prowadzenia serwisu www lub sklepu jak organizacja treści, struktury i technologii . Działania po stronie firmy pozycjonującej to przede wszystkim odpowiedni sposób promocji witryny poprzez jej linkowanie w innych dobrych serwisach internetowych. Działania, które podejmuje klient powinny być wskazane przez firmę pozycjonującą np taką jak nasza. Mogą być także wykonane przez firmę pozycjonującą. Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania (FAQ) dotyczące pozycjonowania www zamieszczone są w tym artykule: Pozycjonowanie FAQ.

 

Jakie są korzyści z pozycjonowania?BestRecord.pl - Jakie są korzyści z pozycjonowania?

 

Pozycjonowanie strony lub też sklepu internetowego zwiększa przede wszystkim naturalny ruch internautów. Zwiększony ruch przekłada się bezpośrednio na liczbę potencjalnych klientów, rozpoznawalność witryny oraz jej poziom reputacji w internecie. Dzieje się to poprzez polepszenie wyników strony w wyszukiwarkach takich jak Google. W rezultacie pozycjonowaniu strona www, bądź sklep internetowy zyskuje nie tylko lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania, ale także częściej w nich występuje. Dodatkowo w efekcie dobrego pozycjonowania następuje zwiększenie ruchu na stronie pochodzącego spoza wyszukiwarek internetowych. Strona klienta będzie częściej pojawiała się w wynikach wyszukiwania Google oraz innych wyszukiwarek. Działania te zwiększą potencjał Państwa firmy, a w rezultacie zwiększą liczbę klientów i przychody.

 

Jak możemy pomóc w pozycjonowaniu Twojej witryny?BestRecord.pl - Jak możemy pomóc w pozycjonowaniu Państwa witryny?

 

By zwiększyć potencjał Państwa witryny www lub sklepu internetowego wykonamy szereg działań sprawdzających pozycjonowanie Państwa strony oraz poprawy pozycjonowania. Na początku zostanie przeprowadzony audyt SEO  i pozycjonowania w celu wykrycia elementów wymagających poprawy po stronie witryny oraz po stronie wyników wyszukiwania. Wskazane zostaną elementy krytyczne wymagające poprawy oraz te, które warto by było ulepszyć. Po wykonanym audycie SEO  zaczniemy przeprowadzać regularne linkowanie strony, dzięki czemu odnośniki do strony zaczną się pojawiać w różnych katalogach, serwisach internetowych, blogach. Pozycjonowanie to proces rozłożony w czasie, stąd powinien być wykonywany regularnie, by zachować jego naturalność.

 

Ile kosztuje pozycjonowanie z BestRecord.pl?

 

Stosujemy różne modele płatności w zależności od Państwa celów. Rozliczenia, które najczęściej stosujemy to: Miesięczna opłata ryczałtem. Jest to najbardziej polecana opcja. Uwzględnia całość działań, które możemy dla Państwa wykonać. Przynosi największy wzrost ruchu na stronie www klienta. Opłata za pozycjonowanie fraz. W tym przypadku klient płaci jedynie opłaty za frazy, które chciałby pozycjonować. Cena zależna jest od konkurencyjności fraz kluczowych.

 

 

W celu dokładne wyceny pozycjonowania Państwa strony www prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej: