Tworzenie stron www

Budowa serwisów internetowychBestRecord.pl - Tworzenie stron internetowych. Tworzenie stron www

 

Tworzenie stron www to nasza pasja. Zajmujemy się profesjonalną budową stron internetowych. Tworzymy m.in:

  • Niewielkie strony internetowe dla firm ( wizytówki )
  • Sklepy internetowe
  • Średniej wielkości serwisy web
  • Inne strony internetowe na zamówienie

W obecnej chwili zajmujemy się głównie technologiami PHP + MySQL. W przypadku innych technologii współpracujemy z deweloperami. Nasza oferta obejmuje m.in technologie baz danych SQL Server oraz Oracle.

 

Hosting i certyfikat SSLBestRecord.pl - Tworzenie stron internetowych. Hosting i certyfikat SSL

 

Tworzenie stron www to nie tylko wizualizacja, ale i bezpieczeństwo. Dla stron wizytówek oferowanych przez nas, hosting oraz certyfikat SSL załatwiamy my i jest on oferowany gratis do tworzonej strony. W dzisiejszych czasach certyfikat SSL to podstawa. Wyszukiwarki, a w szczególności Google lepiej pozycjonują strony posiadające taki certyfikat. Jest on także świadectwem bezpieczeństwa podczas użytkowania strony. Ma to duże znaczenie, zwłaszcza w przypadku sklepów internetowych, w których to dokonywane są transakcje płatnicze.

 

 

Oryginalny design i responsywnośćBestRecord.pl - Tworzenie stron internetowych. Oryginalny design www.

 

Każda z wykonywanych stron posiada oryginalny design dopasowany do treści strony. Współpracujemy z grafikami, którzy wykonują design według wymagań klienta. Design tworzony u nas jest nie tylko czytelny i przejrzysty, ale także wykonany w sposób poprawiający optymalizację witryny. Składa się na to szereg różnych czynników m.in. odpowiednia kompresja obrazów, stylów oraz stosowanie szybkiego kodu programistycznego strony.

Strony responsywne, to strony, które same dopasowują swój design do urządzenia, na którym są przeglądane. Strona responsywna jest przystosowana do przeglądania zarówno na  komputerach jak i na urządzeniach mobilnych jak smartphon, czy tablet.

 

 

TechnologiaBestRecord.pl - Tworzenie stron internetowych. Technologia

 

Wykonujemy projekty przede wszystkim w oparciu o technologię Open Source WordPress i PrestaShop. Dysponujemy także technologiami spoza rozwiązań Open Source, które są dodatkowo płatne i dostępne według wymagań klienta. Podstawową technologią wykonania stron jest język PHP oraz baza danych MySQL. Na życzenie klienta wykonujemy także strony i funkcjonalności witryn internetowych w innych technologiach.

 

 

 

 

Administracja serwisem wwwBestRecord.pl - Tworzenie stron internetowych. Technologia

 

Serwis przygotowany i oddany w ręce klienta nie wymaga znajomości obsługi technologii webowych. Klient może administrować witryną poprzez panel administracyjny. W ten sposób możliwa jest bieżąca aktualizacja treści witryny, dodawanie nowych artykułów, zmiana oferty klienta.

Serwisy są przygotowane z myślą o maksymalnej automatyzacji. Aktualizacje skryptów odbywają się samoczynnie. Jedyne, czym klient musi zarządzać to odpowiednia treść witryny.

 

 

Ile kosztuje tworzenie stron wwwBestRecord.pl - Tworzenie stron internetowych. Tworzenie stron www

 

Koszt budowy strony lub sklepu internetowego zależny jest przede wszystkim od wymagań klienta.

  • Strona-wizytówka firmy, z indywidualnym designem, logo,  panelem administracyjnym, posiadająca do 10 podstron, z własną domeną .pl: od 850zł netto
  • Sklep internetowy oparty o technologie WordPress i WooCommerce: od 1500zł netto (najbardziej polecany sklep)
  • Sklep internetowy oparty o technologie PrestaShop lub OSCommerce: od 1500zł netto
  • Zaprogramowanie systemu zarządzania treścią CMS: do indywidualnej wyceny, prośba o kontakt

 

 

W celu uzyskania dokładnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza: