Zaplecza SEO

Czym jest zaplecze SEO?

Zaplecza pozycjonujące, bądź tzw. zaplecza SEO to zestaw stron internetowych, które pomagają nam pozycjonować stronę docelową dla przykładu sklep lub serwis internetowy. Zaplecza SEO są bardzo ważnym elementem pozycjonowania stron i sklepów w  wyszukiwarkach, w szczególności Google. Zaplecze pozycjonujące to element tzw. link-buildingu. Za jego pomocą możemy tworzyć bazę linków i odniesień do strony. Więcej na temat zaplecza SEO możecie Państwo poczytać w tym artykule: zaplecze SEO.

 

Dla kogo jest zaplecze SEO?

Zaplecze pozycjonujące potrzebne są klientom, którzy samodzielnie chcą pozycjonować swoje strony www. Zaplecze SEO przynosi także korzyści klientom, którzy chcą promować swoje produkty i usługi za pomocą tzw. marketingu szeptanego. Zaplecze przynosi korzyści zarówno klientom, którzy chcą zwiększyć ruch na swojej stronie www, jak i tym, którzy chcą promować swoje produkty lub usługi.

 

Jakie są korzyści z posiadania własnego zaplecza pozycjonującego?

Zaplecze pozycjonujące przede wszystkim zwiększy siłę pozycjonowania Państwa strony lub sklepu internetowego, co bezpośrednio przełoży się na liczbę odwiedzin serwisu. Za pomocą dobrze stworzonego zaplecza możemy w szybszy sposób wypromować dany produkt, artykuł lub podstronę. Jeśli posiadamy zaplecze pozycjonujące zwiększamy popularność witryny internetowej, możemy także zamieszczać na nim niezależne dyskusje na temat naszych produktów i usług. Zaplecze pozycjonujące jest idealnym narzędziem do polecania produktów. Wyobraźmy sobie żywą dyskusję na forum, w której nasze produkty i usługi są polecane przez innych klientów.

 

Co klient otrzymuje w ramach zaplecza pozycjonującego SEO?

Przede wszystkim bazę stron o podobnej tematyce, z których można przeprowadzać regularne linkowania. Strony te będą posiadały tematyczny unikalny content o tematyce zbliżonej do strony, która docelowo ma być pozycjonowana. W skład takiego zaplecza pozycjonującego mogą wchodzić zarówno strony tematyczne, fora internetowe, blogi, katalogi stron, porównywarki, rankingi, grupy na portalach społecznościowych w szczególności Facebook. Strony zaplecza pozycjonującego zostaną poddane podstawowemu pozycjonowaniu, by zwiększyć siłę pozycjonowania. Treści na stronach zaplecza zostaną napisane przez profesjonalnych copywriterów i będą zoptymalizowane pod kątem SEO.

 

Ile kosztuje budowa zaplecza SEO z BestRecord.pl?

Sam koszt budowy zaplecza zależny jest od strony lub stron, które chcemy docelowo pozycjonować. Znając stronę możemy określić jej wielkość, potencjał oraz wielkość zaplecza, które jest konieczne do zbudowania. W celu dokładnej wyceny skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Otrzymasz informacje o kosztach oraz składzie zaplecza.