Linki SEO Pozycjonowanie – Artykuły na domenach głównych

Linki SEO Pozycjonowanie. Artykuły na domenach głównych – Opis usługi

Poniższa oferta dotyczy linkowania strony klienta na domenach głównych. Przedmiotem sprzedaży są tutaj artykuły zamieszczone na witrynach działających na domenach głównych, bez używania subdomen. Każdy z linków będzie utworzony na innej domenie internetowej posiadającej inne adresy IP. Utworzone zostaną artykuły nawiązującej do tematyki Twojej strony www i jednocześnie polecające Twoją stronę. W ofercie znajdują się także domeny z certyfikatami SSL/HTTPS.

 

Jak osiągamy tak wysoki poziom indeksacji?

Przede wszystkim dbamy o nasze witryny i dobrze je linkujemy. Dbamy też o artykuły. Strony, na których będziemy linkowali Twoją witrynę zawierają przewagę treści, która nie linkuje na zewnątrz. Artykuły z linkami zewnętrznymi są jedynie dodatkiem do naszych stron. W przypadku tej oferty nie używamy żadnych narzędzi do indeksowania (tzw. indeksatorów). Każdy z artykułów będzie zaindeksowany przez Google w naturalny sposób.

 

Jak wyglądają artykuły?

Artykuły ściśle nawiązywać będą do tematyki Twojej strony www. Każdy artykuł jest zoptymalizowany pod kątem SEO, a więc:

 • Posiada prawidłowo skonstruowane nagłówki H1-H4 oraz akapity,
 • Posiada odpowiednie tagi, kategorie,
 • Część artykułów zawiera zdjęcie stockowe z opisem i tekstem ALT,
 • Część artykułów posiada także multimedia jak filmy youtube nawiązujące do tematu,
 • Dla każdego klienta przygotowujemy kilka, a nie tylko jeden artykuł,
 • Każdy artykuł poddany jest modyfikacjom (synonimizacja + permutaja akapitów),
 • W części artykułów pojawią się komentarze,
 • Link będzie otoczony treścią, bądź będzie wskazywał źródło na końcu artykułu,
 • Linki to dofollow z anchorami, którymi są Twoje słowa kluczowe,
 • Artykuł będzie zamieszczony w otoczeniu innych artykułów o tej samej tematyce,
 • Artykuł będzie zawierał ok. 2000 znaków

 

Jak wyglądają strony na których linkujemy?

 • Strony stanowią w 100% prywatne zaplecze,
 • Każda posiada własną domenę i własne IP z różnych klas IP,
 • Są dobrze podlinkowane,
 • Posiadają unikalny design,
 • zoptymalizowane pod kątem SEO,
 • Duża część stron, bądź ich kategorii będzie nawiązywać do tematyki Twojej strony. Nie pozycjonujemy kancelarii prawnych w otoczeniu sklepu wędkarskiego

 

Jak szybko wykonamy Twoje zlecenie?

W zależności od wybranego pakietu, okres realizacji zlecenia wynosi od 7 do 30 dni. Zaczynamy oczywiście od zaraz. Jeśli chcesz je przyspieszyć lub rozłożyć w czasie, skontaktuj się z nami. Minimalny czas realizacji to 7 dni. Maksymalny to 180.

 

Co potrzebujemy, by zrealizować Twoje zlecenie?

Jedyne, co potrzebujemy to adres Twojej witryny lub adresy podstron (maksymalnie 5) oraz słowa kluczowe 3-10, które chciałbyś pozycjonować. Jeśli nie masz czasu samemu wybrać słów kluczowych, możemy przeanalizować Twoją stronę i zrobić to za Ciebie.

Dlaczego my?

Oferowane usługi używamy także do pozycjonowania własnych wysokiej jakości stron www. Jesteśmy firmą stawiającą na jakość. 100% naszych artykułów jest indeksowanych nawet bez użycia narzędzi do indeksacji.

 

Dlaczego nie zalecamy masowej liczby linków i linków z subdomen?

Nie chcemy psuć Twojej strony, ani naszego zaplecza stron. Naszym wspólnym celem jest tutaj poprawa wyników SERP strony klienta.

 

Dlaczego nie 300 lub 1000 linków?

Nie ma przeszkód, by automatycznie utworzyć nawet milion linków. Ważniejsza od samej liczby jest tutaj jakość. Jeśli uważasz, że piramidy linków, bądź setki linków mogą pomóc Twojej stronie internetowej, musimy wyprowadzić Cię z błędu. Jeśli zakupiłeś 100 presell page, z czego tylko połowa została zaindeksowana, Google z pewnością zauważy, że Twoja witryna nadużywa SPAM’u do swojej promocji. Znacznie bezpieczniejsze jest utworzenie 20-60 linków wysokiej jakości, z których każdy zostanie zaindeksowany.

 

Dostępne pakiety

Poniżej dostępne pakiety, które oferujemy. Jeśli chcesz, by przygotować specjalnie dla Ciebie ofertę niestandardową, skontaktuj się z nami.

>5 Linki SEO Pozycjonowanie – Artykuły na domenach głównych SSL/HTTPS. Różne domeny – 90 PLN<

>20 Linki SEO Pozycjonowanie – Artykuły na domenach głównych. Różne domeny – 35 PLN<

>40 Linki SEO Pozycjonowanie – Artykuły na domenach głównych. Różne domeny – 65 PLN<